.

.

iayokocc 6.5 Инчи Автомобил Мрежа Говорникот Капак Скара Мрежа Случај Нето Говорникот Решетката Subwoofer Заштитник Бела(Големина:200mm)

iayokocc 6.5 Инчи Автомобил Мрежа Говорникот Капак Скара Мрежа Случај Нето Говорникот Решетката Subwoofer Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 292.56
Достапност
Во достапна форма

Материјал:ABS декоративни круг и железо мрежа, го прави претседателот скара силни и издржливи.Тоа е направено со супериорен материјал за да се гарантира стабилен квалитет и долго време се користи.Лесно да се Инсталира:се Дистрибуираат завртки,направи што повеќе лесен за инсталација.Говорникот Декоративни : Игра декоративни улога, погоден за DIY јазик, таванот, автомобил.Погоден за домашни предавачи, тавани, автомобил аудио системи, итн.Ефективна Говорникот Заштита : говорникот покрие штити звучникот од ду ва и комарци, исто така го спречува глувци од гризењето на внатрешната структура.DIY Материјал:DIY говорникот решетка, погоден за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Тип : pla stic рамка Дијаметар : 139 MM/5.24 инчен, внатрешен дијаметар : 93 MM/3.66 инчен, дијагонала завртка дупка Центар точка растојание : 108 MM/4.25 инчи, на висина од 13mm/0.51 инчен штит (големина грешка 1mm/0.04 инчи) Type B : pla stic рамка Дијаметар : 200 MM/7.87 инчен, внатрешен дијаметар : 146 MM/5.74 инчен, дијагонала завртка дупка Центар точка растојание : 167 MM/6.57 инчи, на висина од 13mm/0.51 инчен штит (големина грешка 1mm/0.04 инчи) Type C : pla stic рамка Дијаметар : 240 MM/9.44 инчен, внатрешен дијаметар : 186 MM/7.32 инчен, дијагонала завртка дупка Центар точка растојание : 207 MM/10.62 инчи, на висина од 13mm/0.51 инчен штит (големина грешка 1mm/0.04 инчи)Спецификација : Материјал : метал ладно валани челик, pl astic ABSSurface trea tment : високо-одделение spray Color : white Type : A, B, CPackage се Вклучени : 1 x Автомобил Јазик Скара Мрежа Случај Нето Заштитна Case Note : Поради рака мерење, има големина грешка околу 1mm.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата не може да биде одраз на реалните објектот, ве молиме да се разгледа ова пред да купите.Висок квалитет на продавница за вас!.

Клучни карактеристики

Material:
metal cold rolled steel, pl astic ABS
Surface trea tment:
high-grade spray
Color:
white
Type:
A, B, C
Package Included:
1 x Car Speakers Grill Mesh Case Net Protective Case :
Due to the hand measurement, there have size error about 1mm. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not be reflecting the actual the item, please consider this before the purchase. :
High quality store for you! :

Им се допаѓа и на купувачите