.

.

E-mail Добие испорака Кутија, Продавница Отворено поштенско Сандаче, Водоотпорен Метал поштенско Сандаче, Европската леано Железо

E-mail Добие испорака Кутија, Продавница Отворено поштенско Сандаче, Водоотпорен Метал поштенско Сандаче, Европската

мислење на клиентот:

DEN 8750.40
Достапност
Во достапна форма

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија апликации, вклучувајќи отворено ноќ испорака, копче за испорака, за исплата на испорака, канцеларија соба пораки, итн.Голем капацитет : Ѕид-монтирани поштенски сандачиња имаат доволно простор да ги сместат сите ваши пораки, вклучувајќи и големи преголеми пликови, писма, списанија, магазини.Издржливи : поштенското сандаче е направен од висок квалитет, со интензитет и издржливост.Бидете сигурни дека буквите нема да бидат изгубени.Класичниот дизајн : Класични ѕид-монтирани касети се дополнуваат со традиционални и модерни дома.Лесен за инсталација : може да биде цврсто фиксиран во првите редови на семејството или канцеларија, брз и лесен.Име на производ : Американски Гроздобер Mailbox Product материјал : фрли iron Total производ тежина : 7.35 km Product Големина : 25 x 10.2 x 39 cm.Испорака порта големина : околу 17 cm, должина и 2 см;Производ функција : Ова сандаче заклучување за да ја заштитите вашата email Products вклучуваат поштенски сандачиња, снимањето пристаништа кои не се вклучени во производот се на одмор.-Поларните Опис : Овој производ ја доловува вистинската супстанции на светлината, агол, екранот, и сл., па ве молиме да обрнете внимание на некои од разликите во боите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите