.

.

X-DREE Коаксијален BNC Машки Конектор Q9 на Двоен Алигатор Тест Кабел Клип да доведе 3FT(Connettore maschio BNC coassiale da Q9 на doppio morsetto ди prova на coccodrillo Cavo cavo 3FT

X-DREE Коаксијален BNC Машки Конектор Q9 на Двоен Алигатор Тест Кабел Клип да доведе 3FT(Connettore maschio

мислење на клиентот:

DEN 234.24
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : BNC Кабел.Отпорност : 75 ohm.Кабел Length : 0.9m.Net Тежина : 50g(Peso netto : 50g.Пакет Содржина : 1 x BNC Машки да Алигатор Клип Сонда Кабел(Contenuto della confezione : 1 x cavo BNC maschio по alligatore некој клип.Коаксијален BNC Машки Конектор Q9 на Двоен Алигатор Тест Кабел Клип да доведе 3 FTBNC Q9 Машки Конектор да Крокодил Клип Тест Сонда Кабел.BNC Машки 2 Алигатор Clip Impedance : 75 ohm.Кабел Должина : 0.9 m Net Тежина : 50g Package Содржина : 1 x BNC Машки да Алигатор Клип Сонда Cable Description во Spanish Connettore maschio BNC coassiale da Q9 на doppio morsetto ди prova на coccodrillo Cavo cavo 3 FTNome prodotto : cavo BNCImpedenza : 75 ohm Lunghezza del cavo : 0.9 m Peso netto : 50g Contenuto della confezione : 1 x cavo BNC maschio по alligatore некој клип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите