.

.

OUMIFA Завртка 1/2/5/10/20pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 GB5783 DIN933 Црна А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни Хексадецимален Надвор Шестоаголна Глава Завртка Гром Дрвени Завртки (Должи

OUMIFA Завртка 1/2/5/10/20pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 GB5783 DIN933 Црна А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни

мислење на клиентот:

DEN 1087.20
Достапност
Во достапна форма

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се обезбеди airtightness.Тоа е лесна за употреба и ги задоволува секојдневните потреби.Тоа е широко се користат во машини, градинарство, изградба, уметност одлуки или било која друга DIY проекти.Анти- ' рѓа, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Предмети Description Material304(А2-70) од нерѓосувачки steel Surface:црна oxide Sized(навој дијаметар)x L(конец должина)Тема diameter M3 (3мм) / M4 (4mm) / М5 (5mm) / M6 (6mm)М8 (8мм) / M10(10мм) / М12(12mm)Тема pitch0.5mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6)1.25 mm(М8) / 1.5 mm(M10) / 1.75 mm(М12)Идеален за рачки на вратите, механички занаети и мали поправки околу продавници, гаражи или мебел сврзувачки елементи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите