.

.

ONWRACE Битка Робот Чекан Притискање Одбрана Игра Декомпресија Интерактивна Играчки Детска Подарок 4 Multicolor

ONWRACE Битка Робот Чекан Притискање Одбрана Игра Декомпресија Интерактивна Играчки Детска Подарок 4 Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 316.80
Достапност
Во достапна форма

Спецификации : .Направени од високо квалитетни пластични, тоа е не-токсични и издржливи, многу безбеден за деца.Тоа е добар начин за возрасните за да се намали притисок, исто така, за родител-дете интеракција.Објектот се развива детето на фината моторика и рака-око координација вештини додека играте за да дознаете корисни знаења.Овој прст играчка игра е совршена играчка за секое fidget fiend.Спецификации : Направен од високо квалитетни пластични, тоа е не-токсични и издржливи, многу безбедно компатибилен со деца.Тоа е добар начин компатибилен со возрасните за да се намали притисок, исто така, за родител-дете интеракција.Објектот се развива детето на фината моторика и рака-око координација вештини додека играте за да дознаете корисни знаења.Овој прст играчка игра е совршен играчка компатибилен со било fidget fiend.Предмет Тип : Битка Игра Играчка Материјал : ABS Карактеристики : Интерактивни Играчка, Безбедно да се Игра, Копче за Контрола, Удирање, Одбрана, Стрес Олеснување Големина : 23cm x 17cm x 7cm/9.06" x 6.69" x 2.76" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Битка Игра Играчка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите