.

.

Qompaxs 25 Компјутери Мини Играчка Дрвен Чекан, Деца Дрвени Mallet, Мала Играчка Gavel Рак Mallet Удар Ковале Играчки за Деца, Момчиња, Девојки

Qompaxs 25 Компјутери Мини Играчка Дрвен Чекан, Деца Дрвени Mallet, Мала Играчка Gavel Рак Mallet Удар Ковале

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Нашата играчка чекан се направени од природно дрво со мазна површина, што е здрав, издржлив и може да трае долго време.Рефус Количество : Овој пакет содржи 25 компјутери дрвени рак чекани која е голема.Можете да ги споделите со вашите пријатели и семејството.Употреба : Нашата дрвени mallet се совршени за ковале дрво или бамбус ноктите во пена кутии, компири, и тикви.Исто така може да се користи како рак, hummer и други seafoods mallets, да попуштат отвори школки.Бебе Едукативни Играчки : играчка чекани би можело да се подобри бебе е манипулација, рака за око координација, умешност, рака движење, грабање способност.Совршен Избор, како Подарок : Нашата играчка чекани се совршен избор за бебиња, години, девојки и момчиња како роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ и hoilday подароци.Пакетот вклучува : 25 x Мини дрвени играчки чекан Спецификации : Бренд Имиња : Amersumer Материјал : Природно дрво Боја : Дрво Количина : 25 Компјутери Големина : 5.9 x 1.7 инчен Нашите дрвени mallet се совршени за ковале дрво или бамбус ноктите во пена кутии, компири, и тикви.Исто така може да се користи како рак, hummer и други seafoods mallets, да попуштат отвори школки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите