.

.

Perler Спои Монистра 11,000 Се Избројат, Мулти-Боја 2-Пакет

Perler Спои Монистра 11,000 Се Избројат, Мулти-Боја 2-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Акциите на вашите омилени спои мушка бои со Perler 1000-count Мушка Торба.Одликувајќи се со блескави pearlized боја, користете ги вашите омилени модели и обновливи pegboards да се создаде забава нови дизајни и ефекти.Содржи 11000 парчиња.За возраст од 6 години и погоре.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите