.

.

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Прилагодливи Фокус Заградата се Фокусира на Држачот за Маса Стојат 42mm 50mm Видео Микроскоп Камера Додаток (Боја : C 50mm)

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Прилагодливи Фокус Заградата се Фокусира на Држачот за Маса Стојат

мислење на клиентот:

DEN 2930.88
Достапност
Во достапна форма

Стојат Големина : 300мм x 260mm x 325mm.Стои Колона : ¢22mm.Висина : 325mm.Леќа Интерфејс Дијаметар : ¢42mm.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите