.

.

OUMIFA Риба Резервоарот Аквариум 10X10X10CM Тропска Риба, Одгледување Кутија Риба Резервоарот Аквариум Кутија Производство Кутија Мали Риби Изолација Нето Аквариум Мате?

OUMIFA Риба Резервоарот Аквариум 10X10X10CM Тропска Риба, Одгледување Кутија Риба Резервоарот Аквариум Кутија

мислење на клиентот:

DEN 1504.80
Достапност
Во достапна форма

Овој производ е направен од висок квалитет на акрил, без било пречка, што ќе ви овозможи да се почитува.Уникатен варијабилна и транспарентен акрилик покрие со цел да се спречи на риба надвор од изолација соба за заштита на новороденото, риба,Со морон, каде било погодно за фиксно во резервоарот.Тоа е Мрестилиштата за viviparous риба, како што се bettas, guppies, medaka, и др.Тоа може да се Спречи напад од возрасните риби, подобрување на стапка на преживување на малолетници на риба.Оваа риба резервоарот е совршен подарок за вашите соученици, пријатели, колеги и семејството на одмор или роденден.Спецификации : Боја : Transparent Material : Acrylic Size : 10x10x10cm Note : Постои слој на заштитна допир на површината на производот, треба да се откине на допир заштитна пред да инсталирате!Инаку производот не е транспарентна!Пакет се Вклучени : 1 x Fish резервоарот изолација box It може да се користи за да се хранат мала рипка, желки, hydroponic растенија и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите