.

.

Пилула Организатор на FunQAQ Плоштадот Пилула Случај Кутија со Два Оддел и Шарени Стапалки за Витамини Риба Масла како Преносни Секојдневно Медицина Носителот Потсе?

Пилула Организатор на FunQAQ Плоштадот Пилула Случај Кутија со Два Оддел и Шарени Стапалки за Витамини Риба

мислење на клиентот:

DEN 662.40
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Материјалот】- На Fun QAQ Пилула Организатор е цврсти и издржливи.Површината на пилула организатор усвојува железо позлата, која е полна со метален чувство. 【Преносни Големина】- големината на Fun QAQ Пилула Случај е 2.2 x 1.6 x 0.7 инчи (Dxšxv).Мини пилула случај е многу погодна да биде ставен во џеб или паричникот, и е многу погоден за патување. 【Карактеристики на производот】- Fun QAQ Таблета Кутија 2-оддел вметнете да ги зачувате вашите дневни лекови.Тоа го усвојува сигурен пролет latch затворач да се задржи вашата медицина безбедно внатрешноста. 【Совршен Подарок】- Fun QAQ Пилула Сад е одлично за вашите лекови, витамини, риба, масло на апчиња, кетонски апчиња, железо и фолна киселина додатоци, и повеќе.Модерната пилула сад е совршен придружник за патување, салата и на заводот. 【Услуги на клиентите】- Ако имате било квалитетот проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат да се реши ефикасно.Сите се користи едноставно и удобно производи е секогаш во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на Fun QAQ Пилула Случај и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт craftwork и употреба на високо-квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.★Карактеристики на производот★◆Железо позлата◆2 оддел★Посебна Забелешка★◆Поради различни мерни методи, грешка во рок од 0.5 цм е нормален феномен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите