.

.

Фиока тип кутија за чевли, Кутија за Чевли Јасно пластика Пластовидно, Чевли Контејнерите со капаци, Плакар и Патики за Складирање Кутија за Чевли, Патики Случај за

Фиока тип кутија за чевли, Кутија за Чевли Јасно пластика Пластовидно, Чевли Контејнерите со капаци, Плакар

мислење на клиентот:

DEN 2827.68
Достапност
Во достапна форма

*Транспарентен Екран Дизајн:Вие не само што може да се прикаже и да ги организирате вашите омилени чевли со јасно гледање кутија.но, нашата кутија за чевли садовите за складирање се совршен додаток за секој грб плакарот и спална соба, правење на вашиот дом , спална соба изгледа чиста и елегантен. *Фиока-стил повлекување од кутија за чевли : 180° лак поддршка, отворите фиока автоматски отворете го превртите, лесно да се преземе.Постојат 3 големини за да изберете од 35 X26 X14.5 CM, 35 X26 X19 CM, 36.5 X28 X23 CM, кои можат да се сместат голем број на различни стилови чевли. *Здрав И Пластовидно : Нашата Патики случај лесно да се состави со едноставен interlocking дизајн.секој чевли случај може да се поврзе заедно.Погодно за на кутија за чевли да бидат слободно надредениот, се задржи од паѓање кога се нервира.Овие пластовидно чевли чување на кутии може да се организира за да одговараат на разни простори e.г.entryway, плакар, под креветот, кабинет. *Материјал &Пакет Димензија: Направени со тешки-должност пластични страни, безбедно, еколошки, не-токсични.Површината е отпорна на триење и стареењето.Нејзините дебели дизајн гарантира на своите сигурност и издржливост.испратено расклопуваат и бара едноставна монтажа со јасни инструкции. *Рок на гаранција : Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, Секој производ е строго проверени, кога тоа ќе го напушти фабриката.Поради несигурноста на превоз, може да биде на штета во времето на приемот.Ако постои било каков проблем со производот, ние сме среќни да се обезбеди враќање и замена услуга. ?Се се уште се грижиш за наоѓање на правото чевли за секојдневна облека, меѓу многуте чевли?Тогаш оваа пластична кутија за чевли само да ги задоволува вас.?Се се уште се грижиш за организирање на вашите чевли?Оваа пластовидно кутија за чевли има вдлабнатини на врвот, тие само оџакот на врвот на секоја друга, без брави, кои ќе ги задржи стабилен.Затоа, може да магацинот чевли ѕидови безбедно дома.Да се прилагоди на вашиот простор и дизајн концепт.Овие пластовидно транспарентен чевли кутии се одлични! !?Чување на различни стилови чевли : 3 различни стилови за да изберете од, може да се сместат AJ, спортски чевли, високо-топ чевли, полни потпетици, и кратки чизми, обезбедување поголема флексибилност во обувка.inch Name : кутија за чевли/складирање box Model : XH-001 Material : висока пропустливост PETSize : 35 X26 X14.5 CM, 35 X26 X19 CM, 36.5 X28 X23 CMFunction : патики, играчки, козметика и др.Можат да се сместат чевли : 3 различни стилови може да биде избран да се приспособат AJ, спортски чевли, високо-топ чевли, полни потпетици, и кратки чизми, обезбедување поголема флексибилност во обувка.Боја : портокалова, сина, white Opening метод : фиока тип повлече кошница за да го отворите door Number на парчиња : 4pcs, 6pcs Whether да се соберат : Да, со лесно инструкции за инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите