.

.

Tennsco ZA423084-4D-DGY Z-Линија Рекорд Архива Складирање Rack Единица, 3 Отворање, 42 Ширина, 30 Должина, 84 Висина, 2250 lbs. Капацитет, Сив Гулаб

Tennsco ZA423084-4D-DGY Z-Линија Рекорд Архива Складирање Rack Единица, 3 Отворање, 42 Ширина, 30 Должина, 84

мислење на клиентот:

DEN 1200.00
Достапност
Во достапна форма

Рекорд Архива Чување Тип. 42" Ширина, 30" Должина, 84" Висина. 2250 lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZA423084-4 D Z-Линија Рекорд Архива Складирање Rack Единица, 3 Отворање, 42" Ширина, 30" Должина, 84" Висина, 2250 lbs Капацитет, Сив Гулаб.Рекорд Архива Shelving е идеален за ракување сметководство кутии и складирање.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите