.

.

Spaco Возење на Автомобил, Роман Хеликоптер Дизајн Батеријата Полнење Електрични Играчка Автомобил со Далечинска Контрола за за Деца на возраст од 3 Години и Нагоре (?

Spaco Возење на Автомобил, Роман Хеликоптер Дизајн Батеријата Полнење Електрични Играчка Автомобил со Далечинска

мислење на клиентот:

DEN 751.20
Достапност
Во достапна форма

【Новина и заштита на Околината Дизајн】 : електрични играчка автомобил е направен од не-токсични ABS и PP материјал.Единствена авион дизајн се разликува од обичните детски автомобили, тоа може да се предизвикува од љубопитност и помага во развојот на мозокот на вашите деца. 【MP3 и USB Порта】 : На CIPACHO автомобилот е опремен со MP3 функција и USB порта, вашето дете ќе уживаат во музиката додека играте во автомобил, јачината на звукот може да се прилагоди за да се избегне премногу силен или премногу ниски. 【LCD Дисплеј и Безбедност】 : LCD екран ги прикажува моменталниот капацитетот на батеријата.Автомобилот ќе почне со копчето.Исто така, можете да работат на тоа преку 2.4 G далечински управувач.Едно седиште со сигурносен појас да се esure сигурност при возење. 【6 Тркала】 : возење на автомобил има 6 тркала за да се задржи рамнотежата.Прилагодливи брзина и balustrade на двете страни штити вашето дете од опасност. 【По продажба на услуги】 : Ние изберете странство прием на пратката кој е побрзо и поефикасно.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите