.

.

Сјајни Лажни Ноктите шик Златна crumbs Медиум Целосно Покривање Лажни нокти, за Жени и Девојчиња DIY Помине Модата Матурска Уметност Салони 24Pcs Злато фрагменти

Сјајни Лажни Ноктите шик Златна crumbs Медиум Целосно Покривање Лажни нокти, за Жени и Девојчиња DIY Помине

мислење на клиентот:

DEN 167.52
Достапност
Во достапна форма

??Информации : 24pcs/кутија .Достапни во 21 различни бои, можете да одговара на нив на вашите потреби.Количината е доволна за задоволување на вашите потреби, и тие се лесен и удобен за да изберете соодветна големина. ??Високо-Квалитетни Материјали : Овие нокти совети се направени од високо квалитетна ABS материјал, кои се безбедни и еколошки без мирис, не штети на ноктите и телото.Тоа е trimmable во должина со совршена должина и дебелина, можете да поднесат во форма ви се допаѓа. ??Француски Стил Дизајн : Лажни нокти совети се дизајнирани со Среден Акрилик Целосна Маска,дојде со Тебе Лажни нокти, погоден за повеќето ноктите и може да се прошири на должината на вашите нокти.Лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа, или да дизајн свој стил и модел со додавање помине уметност украси. ??Лесно да се Работи : 1. Датотеката и чисти вашите природни нокти пред примена, следната изберете соодветна големина лажни нокти, за секој прст; 2. Ние сме, исто така опремен со двострано помине уметност лента。Вашиот ноктите може да биде повеќе природни и шик. ??DIY помине уметност : нашите екстра долги шарени stiletto ноктите се погодни за двете професионални ноктите салон или индивидуална употреба, исклучителна подароци за почетници, искусни лица, семејства, пријатели и девојка, можете да ги користите за да DIY атрактивна помине уметност заедно со вашите пријатели во почетниот.Опис : 24 Pcs DIY Модна Уметност Салони Лажни ноктите Додадете шарм на вашите нокти : во Рамките на овие Медиум Целосно Покривање Лажни ноктите клип, вашите нокти ќе сјај и изгледа glittery под светлината или сонце, и ќе биде поставен и различна од другите, само да ги користите за да го прикажете вашиот добар вкус.Материјал : ABSStyle : Целосна Помине Tips Quantity : 24pcs/box Package вклучуваат : 24pcs/кутија лажни nails24/1piece Желе Двојно Двострано Лепило Tapes Note : 1.Мали и јаде предмети, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.2.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.3.Откако ќе се носат на лажни ноктите, не се обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во првите неколку минути.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите