.

.

WiFi Видео Рекордер, Трајни 1080P со Висока Дефиниција Стабилна Спорт Камера за Дома за на Отворено

WiFi Видео Рекордер, Трајни 1080P со Висока Дефиниција Стабилна Спорт Камера за Дома за на Отворено

мислење на клиентот:

DEN 578.40
Достапност
Во достапна форма

[Широко Примена] Wi Fi видео рекордер има стабилни перформанси, висока дефиниција, може да ги исполни вашите различни потреби, и е широко се користат во отворен и за други ситуации. [Полнење на батеријата] Полнете ја батеријата по секоја употреба, потребни се околу 2 до 3 часа за целосно полнење на батеријата.По индикатор покажува дека е целосно наполнета, задолжен за уште 30 минути колку што е можно да се осигура дека батеријата е целосно искористена. [Издржлив Материјал] Спорт камерата е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е издржлив, безбеден, отпорни на абење, лесен за носење, и може да се користи за долго време. [Стабилни Перформанси] Камерата е вистински FHD DV со висок тековната потрошувачка и некои топлината може да се случи за време на употребата, е нормална ситуација, ве молиме да не грижете се, оваа камера е тестиран за долго време за да се обезбеди квалитет. [Reset Дупка Копчето] Кога камерата се урна, копчиња се невалиден и не може да се користи нормално, можете да користите зашилен предмет за да вметнете и кликнете ресетирање дупка копчето за ресетирање на машина, и може да се користи, вообичаено, по ресетирање.Функција : 1. [Reset Дупка Копчето] Кога камерата се урна, копчиња се невалиден и не може да се користи нормално, можете да користите зашилен предмет за да вметнете и кликнете ресетирање дупка копчето за ресетирање на машина, и може да се користи, вообичаено, по ресетирање.2. [Полнење на батеријата] Полнете ја батеријата по секоја употреба, потребни се околу 2 до 3 часа за целосно полнење на батеријата.По индикатор покажува дека е целосно наполнета, задолжен за уште 30 минути колку што е можно да се осигура дека батеријата е целосно искористена.3. [Стабилни Перформанси] Камерата е вистински FHD DV со висок тековната потрошувачка и некои топлината може да се случи за време на употребата, е нормална ситуација, ве молиме да не грижете се, оваа камера е тестиран за долго време за да се обезбеди квалитет.4. [Издржлив Материјал] Спорт камерата е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е издржлив, безбеден, отпорни на абење, лесен за носење, и може да се користи за долго време.5. [Широко Примена] Wi Fi видео рекордер има стабилни перформанси, висока дефиниција, може да ги исполни вашите различни потреби, и е широко се користат во отворен и за други ситуации.Како да го Користите : 1. Вклучи : Долго притискање на копчето ОК за да го вклучите, и сина светлина ќе биде на непосредно по вклучување на видео режим на чекање, и сина светлина ќе биде на по трепка еднаш кога постои картичка.Тоа автоматски ќе се исклучи по сина светлина без картичка трепка 5 пати.Кога не функции се користат во&.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите