.

.

Tupperware Gadgets обеси Сите Кука Мини Закачалка во Класичен Чиста

Tupperware Gadgets обеси Сите Кука Мини Закачалка во Класичен Чиста

мислење на клиентот:

DEN 1270.80
Достапност
Во достапна форма

Tupperware Gadgets обеси Сите Кука Мини Закачалка во Класичен Чиста.Мини hanger "Висат-Тоа-Сите" кука е дизајниран за да виси ремени, врски, pantyhose, чорапи, шалови, итн.Боја е Чиста Класика.Мерки околу 2 3/4" висок x 2 1/2" широк во базата.Направени од свитливи Tupperware пластичен материјал.Tupperware Gadget - Висат-Тоа-Сите Закачалка/Кука е дизајниран за да виси ремени, врски, pantyhose, чорапи.Мерки околу 2 3/4" висок x 2 1/2" широк во базата.Направени од свитливи Tupperware пластичен материјал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите