.

.

Камерата Филтер 49/52/55/58/62/67/72/77/82mm Ултра Тенок рамка Целосна Сива Розова Зелена Сина Црвена Кафеава Боја Филтер За dslr фото SLR Леќи на Камерата (Калибар : 72mm, Боја : Целос

Камерата Филтер 49/52/55/58/62/67/72/77/82mm Ултра Тенок рамка Целосна Сива Розова Зелена Сина Црвена Кафеава

мислење на клиентот:

DEN 2196.00
Достапност
Во достапна форма

Ротира за 180 степени во однос на едни со други им овозможува на различни бои за да исчезнат во едни со други.Боја филтри се еден од најмалку скап и најефикасните начини да драматично подобрување на вашиот снимки.боја : сина,сива ,црвена ,портокалова,виолетова, зелена, жолта,кафеава,розова,полна боја и постепено боја.Овој филтер е двојно навој дозволувајќи им на дополнителни филтри за да се биде.МОРА да ИМАТЕ : УВ филтер се најпопуларните заштита филтер за општи и секојдневна употреба.Се држат настрана од оние никој обложени и смола материјал евтини УВ филтри.Неговата филтерот е поставена на ротирачка рамка, па ќе бидете во можност да ја ротирате боење на кој било дел од вашиот имиџ.Дајте му на вашиот пејзаж и текстура на кожата повеќе шарени допир.Овој филтер е двојно навој дозволувајќи им на дополнителни филтри за да се зезнав една над друга.Со помош на два боја дипломирал филтри ротира за 180 степени во однос на едни со други им овозможува на различни бои за да исчезнат во едни со други.Боја филтри се еден од најмалку скап и најефикасните начини да драматично подобрување на вашиот снимки.боја : сина,сива ,црвена ,портокалова,виолетова, зелена, жолта,кафеава,розова,полна боја и постепено боја.Пакет се вклучени : 1 X боја filter Quality стакло материјал Обезбедува оптимални перформанси - Помага да се елиминира сина фрлија во слики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите