.

.

Zceras Нерѓосувачки Челик Складирање Полици Чевли Полици Зачувате Простор за Плакарот Кујната Кабинети (Боја : Бела)

Zceras Нерѓосувачки Челик Складирање Полици Чевли Полици Зачувате Простор за Плакарот Кујната Кабинети (Боја

мислење на клиентот:

DEN 685.92
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Материјал : висок квалитет PP материјал, силен капацитет на носивост,.Не се лизга : не се лизга нога влошки на дното.Скалабилни : На растеглив должина е 35-61 cm, што може да создаде повеќе вертикална простор, да се направи целосна употреба на вишокот на простор и продавницата за повеќе работи.Дебела поддршка дизајн на рамка : шест поддршка рамки се густи и дебели, и складирање е постабилна.Оваа складирање решетката може да се собраа повеќе лесно без алатки.Непотребно е да се каже за мажи, жени исто така, може да го инсталирате.Ако имате било какви проблеми по добивањето тоа, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас веднаш.Спецификација : Боја : сива, white Packing метод : OPPWeight : 295 gramssize : 34.8*18*15.5 cm Material : PP, од не ' рѓосувачки steel Packing : 1 X складирање racknotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.2. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Color:
gray, white
Packing method:
OPP
Weight:
295 grams
size:
34.8*18*15.5cm
Material:
PP, stainless steel
Packing:
1 X storage rack
notes:
1. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm. :
2. Due to different displays and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you! :

Им се допаѓа и на купувачите