.

.

1 Парче 4 Prong Стандард Pick-up Алатка 4 Канџи Пикап ToolMetal Грабител и 8 Парчиња Прецизност Пинцети Сет за Занает, Накит, Електроника, Лабораториска Работа

1 Парче 4 Prong Стандард Pick-up Алатка 4 Канџи Пикап ToolMetal Грабител и 8 Парчиња Прецизност Пинцети Сет

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Преносни : 4.5 инчен pick-up алатка со 4 prongs и 8 во 1 прецизност tweezer комплет вклучува различни видови на помош на пинцета со различни совети; Повеќе избори, подобро преносни алатки кои се применуваат во прецизност сортирање работа; Proepr за подигање и ставање мали камења.Квалитетни материјали : 4-ноктот ги собереш алатка е со парична казна sandblasting процес и без рефлексија; 8 Во 1 прецизност tweezer комплет е изработен од квалитетни пластични, комфорни и издржливи, со убаво изработка, добра еластичност и силна жилавост.Лесен за користење : 4 prong дијамант носителот усвојува едно парче алуминиум легура структура и на крајот еластична притисни рачка, кои им овозможуваат непречено стегање и цврст стисок; 8 Различни стилови на пинцети вклучуваат директно посочи совети, криви совети и рамни совети за различни намени; Ова целосен комплет може да ви помогне да ги собереш повеќето од работите што треба во својата работа, кој е неопходен инструмент за полнење.Широка примена : голем занает пинцети се за прецизна работа, накит одлуки, електроника, лабораториска работа, итн.; Покрај тоа, тие се исто така одличен избор за убавина користи.Големина детали : 4.5 инчен грабител алатка и 4.72 инчен прецизност пинцети поставена во 8 парчиња, што е доволно количество за секојдневна различни користи и за замена, исто така можете да ги споделите со други.Преносни : 4.5 Инчен pick-up алатка со 4 prongs и 8 во 1 прецизност tweezer комплет вклучува различни видови на помош на пинцета со различни совети.Повеќе избори, подобро преносни алатки кои се применуваат во прецизност сортирање работа.Proepr за подигање и ставање мали камења.Квалитетни материјали : 4-Ноктот ги собереш алатка е со парична казна sandblasting процес и без рефлексија. 8 Во 1 прецизност tweezer комплет е изработен од квалитетни пластични, комфорни и издржливи, со убаво изработка, добра еластичност и силна жилавост.Лесен за користење : 4 prong дијамант носителот усвојува едно парче алуминиум легура структура и на крајот еластична притисни рачка, кои им овозможуваат непречено стегање и цврст стисок. 8 Различни стилови на пинцети вклучуваат директно посочи совети, криви совети и рамни совети за различни цели.Овој целосен комплет може да ви помогне да ги собереш повеќето од работите што треба во својата работа, кој е неопходен инструмент за полнење.Широка примена : Голем занает пинцети се за прецизна работа, накит одлуки, електроника, лабораториска работа, итн. покрај тоа, тие се исто така одличен избор за убавина користи.Спецификации : Боја : како што е прикажано на сликата Големина : Грабител алатка : 4.5 инчен Прецизност пинцети : 4.72 инчен Пакетот вклучува : 1 x Грабител алатка 8 x Прецизност пинцети Топло белешки : ве Молиме овозможи мала димензија грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите