.

.

Gift_Source Компатибилен со LG K40/LG K12 Плус Случај, Тенок Јасно Мека TPU Гел Случај Shockproof Аглите Браник Силиконска Маска со Прилагодливи Lanyard Рака за LG K40/K12 Плус/K12+ (2019) [Црна]

Gift_Source Компатибилен со LG K40/LG K12 Плус Случај, Тенок Јасно Мека TPU Гел Случај Shockproof Аглите Браник

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Забелешка : Овој случај е одговара за LG K40/K12 Плус/K12+ (2019) ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Телефонот ги покрие рака lanyard Плетени од страна на страна, езера multifilament кој е издржлив и погоден за носене.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Лесно да се Носат и не грижете се за напуштање.Прилагодливи Crossbody Рака Дизајн : може да се прилагоди на должината на јажето да се избере совршена големина, во зависност од тоа како ќе сакаат да го носат - crossbody телефон случај или ѓердан.Прилагодување на големината е супер едноставен, само се повлече од една страна да се стегне тоа.рака Тоа е вкупна должина за 60inch и може да биде флексибилно прилагодени кон посакуваната должина.Shockproof и на Екранот за Заштита : Заштита се протега на инсајдерски случај и надворешниот браник ,и обезбеди шок-апсорпција.1mm покрена усна работ, го заштитува вашиот телефон од фрејмови.Отпорен на гребење назад школка со заштитни гумени граница,нудат подобра заштита за копчиња, агли и рабови, која одговара на вашиот телефон совршено.Прецизни Cutouts : Затворени точно дизајн, тенок корица вклопува добро на вашиот уред и да се направи тоа лесно да пристапите до сите порти, звучници, полначи и сите Телефонски функции.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите