.

.

Прецизност Мали Поправка Алатки за Полнење, Поправка Шрафцигер Set 6 во 1 за Одредување на Мобилен Телефон Види Компјутерски Таблет, Отворање Pry Поправка Алатка Компл

Прецизност Мали Поправка Алатки за Полнење, Поправка Шрафцигер Set 6 во 1 за Одредување на Мобилен Телефон Види

мислење на клиентот:

DEN 434.40
Достапност
Во достапна форма

Идеален за поправка на i Phone, i Pad, Apple се Види, Android паметен телефон, таблета, Macbook, компјутер, лаптоп, Nintendo Прекинувач, Xbox, PS54, часовници, камера, очила, играчки, ретро уреди, како што се екран замена, замена на батеријата итн.Спакувани во една мала кутија чува сè уредни и организирани.Лесно да се носат.Поправка алатки за полнење е сеопфатна и добро дизајниран за мобилни уреди поправка, тоа е совршен за двете зелени раце и професионалци.Овие делови се направени од високо-квалитет 45# челик, што е многу повеќе траен отколку обичните битови.Одличен подарок за ТОА техничар, технички инженер, хакер, електроника, ентузијаст, fixer, hobbyist, DIYer, студент, домаќинка, и др.Карактеристики : Идеален за поправка на i Phone, i Pad, Apple се Види, Android паметен телефон, таблета, Macbook, компјутер, лаптоп, Nintendo Прекинувач, Xbox, PS4, часовници, камера, очила, играчки, ретро уреди, како што се екран замена, замена на батеријата итн.Спакувани во една мала торба држи сè уредни и организирани.Лесно да се носат.Поправка алатки за полнење е сеопфатна и добро дизајниран за мобилни уреди поправка, тоа е совршен за двете зелени раце и професионалци.Овие делови се направени од високо-квалитет 45# челик, што е многу повеќе траен отколку обичните битови.Одличен подарок за ТОА техничар, технички инженер, хакер, електроника, ентузијаст, fixer, hobbyist, DIYer, студент, домаќинка, и др.Пакет се Вклучени : 47 Поставите x Поправка Алатки за Полнење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите