.

.

Голема верзија на памук бранеа цртан филм четири-парче сет задебелена есен и зима студентски дом постелнина за деца кревет покриваат три парче сет на четири сезони

Голема верзија на памук бранеа цртан филм четири-парче сет задебелена есен и зима студентски дом постелнина

мислење на клиентот:

DEN 1387.20
Достапност
Во достапна форма

100% памук еко-бранеа ткаенина.Површината на ткаенината е протри од страна на машина за пескарење и emery кожата да се формира слој на краток куп,кој е помек и помалку количка.Цртан филм големи печатење дизајн,постелнина усвојува детска големи печатење дизајн,симпатична и полна со виталност,облагородување дома живот и го прават во спалната соба се повеќе поединечни.Исклучителна везени работ притискање на технологијата,ватенка покрие усвојува исклучителна притискање на тема технологија,едноставен, но не и едноставна,нежен везана,на постелнина е повеќе слоевит,истакнувајќи го квалитетот.Здрава активни печатење и боење,еколошки активни печатење и боење процес,прекрасен и внатре и надвор,не е лесно да избледи и pilling,спиење повеќе удобно.Дури си заедно со вас за долго време,сте сите вие може да се погледне,се адаптираат на променливите потреби на сезони,во голема мера поттикнува чувство на удобност,почнавме простор на вашиот сопствен удобност,и реализација на идеален квалитетот на спиење.Голема верзија на памук бранеа цртан филм четири-парче сет задебелена есен и зима студентски дом постелнина за деца кревет покриваат три парче сет на четири сезони ватенка домашен текстил погодна за возрасни и деца, 5 метри bed Four-парче памук еко-бранеа цртан филм во собата,украсени со мека спиење time Like уживањето на паѓање во облаци,уживајте во удобноста донесено од памук еколошки пескарење цртан филм kit Cotton пескарење/кожата-friendly и удобен/големи печатење/реактивен боење/прецизност work Happiness е многу едноставна.Тоа е едноставен спалната соба,удобни кревети,осетливост на допир,и удобноста на мека пакет во вашиот сон.Топлина-зголемување на краток пената,висока температура собирање способност,тајната на"топла и пријатна"Густи кратки пената памучни влакна е повеќе меки и помек од мазна памучни влакна,може да се сместат повеќе воздух,не е лесно да се изгуби температура,и има добри топлина и топлина собирање ефект.модерен.Животот е еден став.Кога бараме квалитет,ние мора да биде и удобно и енергичен.Не само ние мора да биде удобно,но ние мора да се извонредни.Тоа особено е убаво кога ќе се исполнат.Детали за производот display The плик pillowcase одѕвонува со постелнина,што го прави лесно да се промени и се мијат.Скриени метал патент,мазна и мазни,издржливи.Аголот на рака дизајн е погодно да се поправи со ватенка основни и не е лесно да се движите.Заоблени ивици листови,едноставен и дарежлив,лесно да се грижи за.Име : Четири-парче памук еко-бранеа цртан филм set Material : чиста cotton Fabric густина : 133 X76 Fabric грофот : 80 Printing и боење процес : реактивен печатење и dyeing Weaving процес : twill,brushed Pattern : цртан филм animation Style : Лист тип/чаршаф type Applicable кревет големина : 1.5 m(5 метри)bed Product одделение : прво-class Size спецификации : три-парче мали чаршаф сет(ватенка покрие 160*210cm чаршаф 175*230cm)креветот 1.2 m,стандарден кревет лист четири-парче сет (ватенка покрие 200*230cm кревет s.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите