.

.

Посебни Нокти Додаток Мода DIY Помине Уметност Украси Дијамантски Накит 3D Помине Уметност Украси Метални Синџир(1)

Посебни Нокти Додаток Мода DIY Помине Уметност Украси Дијамантски Накит 3D Помине Уметност Украси Метални Синџир(1)

мислење на клиентот:

DEN 178.32
Достапност
Во достапна форма

Облик : Метални Синџир.Боја : Злато, Сребрена Боја.Поставен : Овие Нокти Синџири може да послужи како убави украси и ќе блесне под осветлување на светлата, која додава искра и гламур за вашите нокти.Уникатен Дизајн : Обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.Одличен подарок идеја за вашата љубов еден и Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.Лесен за Употреба : Погоден за природни и вештачки нокти.Чистење на површината на ноктите, четка, на база на масло и ставете ја на ноктите.Ppackage се Вклучени : 1pcs Метал Chain Quantity : 1 Pcs/Set Облик : Метал Chain Size : Како Show Color : Злато, Сребрена Боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите