.

.

Originea 8 Инчен 10 Насоки Реално Dreadlock Екстензии Човечка Коса за Човекот/Жената Целосна Главата рачно изработени 0.8 cm Дебелина Може да Се Бојадиса и Избелени Dreadlocks најго

Originea 8 Инчен 10 Насоки Реално Dreadlock Екстензии Човечка Коса за Човекот/Жената Целосна Главата рачно

мислење на клиентот:

DEN 864.00
Достапност
Во достапна форма

Косата Материјал:100% рачно изработени dreadlocks, изработени од 100% човечка коса, Мека, лесна Тежина и Природен, Може да Се ИЗБЕЛЕНИ и Обоена.Повремено, може да има разлика, бидејќи на целосно рачно изработени.Предност : преку Различни Тест на Горење. 100% се Рачно изработени и 100% Човечка Коса Постојан Loc Екстензии 0.8 дебелина, Природни, Соодветен Квалитет, Совршен За Мажи,Жени и Деца.Пакување : 10 locs/пакет со Квалитетот Dreadlocks Капчиња Кука/Игла и Стаорец Опашка Чешел. Може да се скрати времетраењето сакате,Обично 30-60 насоки може да се направи целосна главата.Функција : Овие dreadlock екстензии може да биде обоена или Кајгана.Ќе стане како Ѕвезда со користење на тоа.Тоа е, исто така, Фризура на РЕГЕ и Хип-Хоп Културата.Лесен за инсталација : На locs може да се додаде на постоечки locs да додадете должината или за поправки на скршени locs.И тие, исто така може да се мијат нормално и тие се безбедни за пливање.Име: 100% Човечка Коса Dreadlock Екстензии Целосна Handmade Thickness:0.8 cm/0.6 см, Повремено, може да има разлика, бидејќи на целосно рачно изработени.Материјал : 100% Remy Човечка Коса за Dreadlocks Должина Околу 8 инчен и Дијаметар од Околу 0.8 cm/0.6 cm Color : 1 B#Должина : 8-16inch Weight : 2.5-3g/Влакно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите