.

.

LOVIVER Сунѓери Носителот на Мозоци Сушење Рек Само Лепило Потоне Полица Кујна Додатоци за Складирање Полица Gadgets, Сребро 45x45x33mm

LOVIVER Сунѓери Носителот на Мозоци Сушење Рек Само Лепило Потоне Полица Кујна Додатоци за Складирање Полица

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Одлична за употреба во кујна, купатила и каде што треба.Без алатки, без дупчење, нема дупки.само кора исклучување на покритие и да ја инсталирате на лепило.Отворен дизајн им овозможува на водата да се исцеди, сунѓери и scrubbers се исуши брзо.Водоотпорен, единствена силна транспарентен лепило куки се држи до површината за долго време, многу издржливи и посилна од вшмукување чаша.Лесен за Одржување на вашиот сунѓер или чистење подлога и да се задржи countertops јасно, нема повеќе да се плеткаме околу потоне.Опис : - Водоотпорен, единствена силна транспарентен лепило куки се држи до површината за долго време, многу издржливи и посилна од вшмукување чаша. - Лесен за Одржување на вашиот сунѓер или чистење подлога и да се задржи countertops јасно, нема повеќе да се плеткаме околу потоне. - Нема алатки, без дупчење, нема дупки.само кора исклучување на покритие и да ја инсталирате на лепило. - Одлична за употреба во кујна, купатила и каде што треба. - Отворен дизајн им овозможува на водата да се исцеди, сунѓери и scrubbers се исуши брзо.Спецификација : - Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро - Size : Прибл.45x45x33mm/1.77x1.77x1.30inch Package Вклучува : 1 Парче Кујнскиот Сунѓер Држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите