.

.

LOSZDH Кујната Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре

LOSZDH Кујната Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре

мислење на клиентот:

DEN 2251.20
Достапност
Во достапна форма

Количина : 1. 100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : ПП.Големина : за 21x13.5x12.5cm.Функционални, и можете да го користите во вашата дневна соба, спална соба, кујна, тоалет, итн.Количина : 1100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : PPSize : за 21x13.5x12.5cm Functional, и можете да го користите во вашата дневна соба, спална соба, кујна, тоалет, etc Made на супериорен материјал,издржлив за да Го користите единствен креативен дизајн може ефикасно да се спречи смрдеа од потопуваат во корпата за ѓубре Изградена-во уникатен , повеќе user-friendly, лесен за употреба со Користење на високо квалитетен материјал, издржлив, еко-пријателски, не-токсични, убава и практична Тоа има голема тежина, добар материјал за квалитет, не е лесно да се деформирани, и не е лесно да се оштетат.Дебела дизајн, отпор да падне и под притисок, е многу практична дома ѓубре може, а исклучителна предмети за домаќинството 1. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Поради прирачник за мерење, големината на чадор може да има некоја грешка од 1-3 см.Што се базира на производот.ви благодариме за разбирањето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите