.

.

Hiton Боја Кабина Вулгарен Доза Филтер Подлога 24x 24(20 Парчиња), Серија 55 Спреј Кабина Доза Филтер за Воздух Филтер Систем(Внатрешни Жица)

Hiton Боја Кабина Вулгарен Доза Филтер Подлога 24x 24(20 Парчиња), Серија 55 Спреј Кабина Доза Филтер за Воздух

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Дизајниран за економски крстот нацрт доза филтрација со сува tackifier да се одржи нечистотија во место.Авто-запечатување заптивка и внатрешни жица рамка ја заобиколат и трепет за да се задржи нечистотија надвор од спреј кабина.Два слоја од 100% полиестер медиуми.Топлина запечатени до 11 мерач внатрешна поддршка рамка. 20 Пакет.Оригиналната Серија 55 Панели и врски се индустриски стандард за крстот нацрт внесувањето воздух филтрација.Тие беа дизајнирани да обезбедат оптимални перформанси во текот на еден широк спектар на дизајн услови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите