.

.

TOPTIE Сатен Долг Ракав Smock Фризура Кејп Јакна за Чешлање Коса-Сино-L

TOPTIE Сатен Долг Ракав Smock Фризура Кејп Јакна за Чешлање Коса-Сино-L

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Премиум Сатен Материјал.Водоотпорен, лесни и дише, косата нема да се држи до материјалот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : Тоа може да биде лесно да се избрише исчистени.ГОЛЕМИНА : Унисекс НИ големина.Ве молиме погледнете го големината на табелата за мерење информации пред донесување на одлуки.Кога купување на овој, ние препорачуваме големина за мажи.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ФРИЗЕРСКИ : Пред патент затворање, Две големи предни џебови, кој може да собере што мала точка кога ќе се работи, лесно чистење и спречува валкано.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Ова smock е мулти-функционални една, совршена, како Бербер Престилка или Куче Миленичиња Чешлање Smock, совршен за hairstylist, куче groomer, естетичар, ноктите техничар, масажа терапевт.TOPTIE се занимава со работа облека производство за долго време.Ние правиме голем дел од prophase подготовка пред маркетинг.Ние тест, tweak и маса producing.By постојано проширување и надградба на својот избор, сега ќе се нуди облека кои се движат од работа престилка и боја smock да објекти како што се престилка, smock, готвач шапка, работа престилка и комбинезон.Што и да направите, секогаш постои една за вас.Ова е со цел дека ние работевме на.Направени од Премиум Сатен материјал, кој е сјајна, мека, комфорни и издржливи.Ние ви обезбеди четири бои да се избере (Црна, Сива, Бела, Црвена, Сина, Виолетова, Кафе), се надевам да ви донесе прекрасен и шарени живот.Како слика се прикажани на левата страна, ние ви обезбеди М~XL големини за да изберете, ќе се задоволат потребите на повеќето луѓе, TOPTIE ќе се обидеме потрудиме да ви послужи на салонот smock.Ве молиме погледнете го големината на табелата за мерење информации пред донесување на одлуки.Кога купување на овој, ние препорачуваме големина за мажи.Водоотпорен, dustproof, лесни и дише ткаенина, косата нема да се држиме.Лесен за употреба и чиста.Тоа може лесно да се избрише исчистени.TOPTIE Чешлање Коса Smock карактеристики лесен и луксузен палачинка ткаенина чува вашите клиенти удобен и кул, дури и за време на долгите услуги, како keratin или relaxer третмани.Пред премиум патент затворање и долг ракав дизајн, лесно чистење и спречува валкано.Оваа smock е мулти-функционални една, совршена, како Бербер Престилка или Куче Миленичиња Чешлање Smock, совршен за hairstylist, куче groomer, естетичар, ноктите техничар, масажа терапевт.Прирачникот мерења дозволено грешка е помал од 1/4".Сите слики предвидени се за повикување само.Перење Инструкции : Користете ниска топлина, Машина за миење ладно, хлор, Сува брзо.Ние ви препорачуваме да се обеси за сушење природно.Направени од Премиум Сатен материјал, кој е сјајна, мека, комфорни и издржливи.Ние ви обезбеди четири бои да се избере (Црна, Сива, Бела, Црвена, Сина, Виолетова, Кафе), се надевам да ви донесе прекрасен и шарени живот.Како слика се прикажани на левата страна, ние ви обезбеди М~XL големини за да изберете, ќе се задоволат потребите на повеќето луѓе, TOPTIE ќе се обидеме потрудиме да ви послужи на салонот smock.Ве молиме погледнете го големината на табелата за мерење информации пред донесување на одлуки.Кога купување на овој, ние препорачуваме големина за мажи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите