.

.

TJLSS Цврсто Дрво Ковано Железо Earring Носителот на Домаќинството Earring Складирање Картичка Хартија Виси Уво Клип Накит Носител (Боја : A)

TJLSS Цврсто Дрво Ковано Железо Earring Носителот на Домаќинството Earring Складирање Картичка Хартија Виси

мислење на клиентот:

DEN 2328.48
Достапност
Во достапна форма

Материјал : метал + дрво.Дизајн : Двоен слој за дизајн на накит складирање решетката.Боја : златна, црна, две бои за вашиот избор.Димензии : 30x33x17 cm.Погоден за : уво studs, earring складирање.Материјал : метал + дрво.Дизајн : Двоен слој за дизајн на накит складирање решетката.Боја : златна, црна, две бои за вашиот избор.Димензии : 30x33x17 cm.Погоден за : уво studs, earring складирање.Примена : спална соба/студија/office The поддршка дел на база спречува малку повече дното од тоа да имаат тешки чувство на нестабилност на горниот part Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)Пакет содржи : 1x накит решетката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите