.

.

TJLSS Нордиските Злато Двоен Слој за Складирање Фах Накит Рек, Спална соба Тремот Облекување Маса Козметички Складирање Фах Десктоп Декорација

TJLSS Нордиските Злато Двоен Слој за Складирање Фах Накит Рек, Спална соба Тремот Облекување Маса Козметички

мислење на клиентот:

DEN 2328.48
Достапност
Во достапна форма

Метална рамка тело е прецизно направена, а на површината е electroplated да се покаже текстура.Две-ниво за складирање : погоден за чување на голем број на мали објекти, стилски и елегантен.Двоен слој за дизајн на накит екранот багажник, овошје послужавник, двоен слој за дизајн, да се зголеми капацитетот.Големина : 16*16*15cm.Деликатна плоча површина : мазна и нежна плоча површина, спарно.Метална рамка тело е прецизно направена, а на површината е electroplated да се покаже текстура.Две-ниво за складирање : погоден за чување на голем број на мали објекти, стилски и елегантен.Двоен слој за дизајн на накит екранот багажник, овошје послужавник, двоен слој за дизајн, да се зголеми капацитетот.Големина : 16*16*15cm.Деликатна плоча површина : мазна и нежна плоча површина, спарно.материјал : metal Application : Дома чување прозорецот екранот контра placement Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, прстени, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Пакет содржи : 1x накит решетката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите