.

.

ZXy 3pcs Четка Носителот Слободни Удирање Четка Рек Бања Четка Кука Ѕид се Држи Јадица Метла Рек поклопец Четка Клипови

ZXy 3pcs Четка Носителот Слободни Удирање Четка Рек Бања Четка Кука Ѕид се Држи Јадица Метла Рек поклопец Четка

мислење на клиентот:

DEN 1267.20
Достапност
Во достапна форма

Има голем број на алатки : тоа не само што може да се организира метли и џогерите, но, исто така, се организираат било какви алатки со куки.Инсталирање на метли, џогерите, shovels и rakes лесно, наместо да се нервира на метла да ѕидови и аглите.Нов квалитет.Еден клик безбедноста додатоци, јасно се организира дом и градина опрема и алатки, и да се постигне долг живот преку висок квалитет на обработка.Носат-отпорни, гумени ролки и браници обезбеди долго услуга life.By укинување на рачка за лесно да се ослободи, тркалање на топката автоматски ќе се прилагоди на секоја дебелина на дршката и држете се цврсто. [По-продажбата на услугата] Откако ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние дефинитивно ќе ве контактираме во рок од 85 часа.Име на производ : четка носителот Инсталација тип : Ѕид-монтирани Категорија : Не-преклопување на решетката да се Користи : други Број на подови : еден Тип : полици за Складирање и полици Применливи простор : бања материјал : пластика Пластични тип : полипропилен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите