.

.

Turphevm за полнење за Motorola Мото G50 Случај,Мека TPU Тенок Мода Анти-Отпечаток,Анти-Нула & Не се Лизга Заштитна Телефон Случај Покритие за Мото G50 (Сина TPU)

Turphevm за полнење за Motorola Мото G50 Случај,Мека TPU Тенок Мода Анти-Отпечаток,Анти-Нула & Не се Лизга Заштитна

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

ПРИМЕНЛИВИ-Дизајниран за полнење за Motorola Мото G50. SHOCKPROOF УШТЕ ЛЕСНИ -Тенок, лесен случај овозможува напредно шок-апсорпција заштита од капки, испакнатини, гребнатини, nicks, и шок.АНТИ-НУЛА ДИЗАЈН - Карбонски Влакна и анти-водат TPU гума со браник кој воскресна рамки за заштита на живот екран и камера исклучување на рамна површина.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-Стилски, тенок одговара, и светлината-тежина со Smart дизајн ви овозможува целосен пристап до сите функционалност и копчиња.Мека шок апсорпција TPU обезбеди извонредна заштита од капки и други влијанија.ЦЕЛОСНА ФУНКЦИЈА Дефинирани и прецизни дното cutouts се овозможи лесен пристап до копчиња и пристаништа со удобноста зафат за целосна функционалност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите