.

.

Индексирање Мат Тепих Вежба Јога Мат Не се Лизга Килим Јога мат Тренингот Мат Игра Мат Милениче Круг Мат Медитација мат Кактус Шема

Индексирање Мат Тепих Вежба Јога Мат Не се Лизга Килим Јога мат Тренингот Мат Игра Мат Милениче Круг Мат Медитација

мислење на клиентот:

DEN 475.20
Достапност
Во достапна форма

ИНДЕКСИРАЊЕ МАТ МАТЕРИЈАЛ ГОЛЕМИНА : полиестер ткаенини,меки и удобни,кожни-пријателски,нема да им наштети на деликатна кожа на бебето 80x80cm/31.5x31.5 IN.КРУГ МАТ КАРАКТЕРИСТИКИ : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода, не се лизга, мека на допир, парична казна пената, без топка, и не бледнее.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат нога притисок.Може да се мијат или машина изми, носат-отпорни, не lint.ЈОГА МАТ УПОТРЕБА : бебето индексирање мат е направен од високо-квалитетни материјали, која е мека, безбедно и меки.На дното на подот мат е направен од не-плетени ткаенини + точка пластични дното, што е повеќе не се лизга и издржливи.Тоа е многу погодна за бебиња да седат, ползи, се тркалаат и прошетка.Тоа може да биде рака-изми, машина-изми, и може да се здипли за повторна употреба.ИГРА МАТ ПЕРСОНАЛНИТЕ ПРИЛАГОДУВАЊЕ : професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и слободни појавување на метод, погоден за различни прилики.БЕБЕ МАТ НАЈДОБАР ПОДАРОК : грижа за новороденчињата се игра душеци може да се користи како излет теписи, пикник душеци, играчка теписи, индексирање душеци, и се повеќето идеален подароци за децата, родители, постари лица, итн.Бебето мат е направен од високо-квалитетни материјали, меки и удобни, влага-апсорпција и отпорни на топлина, отпорни, и има добар кожата-friendly и дише својства.Неговата исклучителна модели и светли бои за да ви даде различни визуелно уживање, и возрасни и деца, може да ги користат со доверба.Слатки и меки дизајн, убаво поставени на подот на спалната соба на децата или playroom, тоа е стилски и забавно тепих.Одличен подарок : деца теписи може да се користи како се игра душеци, кат теписи, бебе да ползи душеци, итн.Совршен за секое бебе соба, спална соба или игра соба.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашето бебе туш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите