.

.

Jada Играчки Се Восхитуваат X-Men 20 Пак Умре-Фрлија Бројки 1.65 Скала Collectable Figurine Метал

Jada Играчки Се Восхитуваат X-Men 20 Пак Умре-Фрлија Бројки 1.65 Скала Collectable Figurine Метал

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Изработени од 100% умре-фрлија метал.Стои на околу 1. 65-Инчи и тежи околу 30 G.Премиум металик бои.Автентични лиценца.Автентичен стил и претставувајќи.Ексклузивно бројки уникатен Само за оваа 20-Пакет.Содржи следниве умре-фрлија метал мини-фигури : Скарлет вештерка (Mv62), Colossus (Mv68), Бура (Mv69), Wolverine (Mv70), Жан сива (Mv71), Непријателските (Mv72), Ема фрост (Mv73), Magneto (Mv74), Psylocke (Mv75), Cyclops (Mv76), животно (Mv77), коцки (Mv78), Kitty гордост (Mv84), мистика (Mv85), Sabretooth (Mv86), Феникс (Mv87), Професор x (Mv88), хаос (Mv89), x-23 (Mv90), јубилеј (Mv91).Донесе акција дома со вашите омилени херои и негативци од Марвел универзумот во Нано големина!Кој автентичен карактер подобие, овие умре-фрлија бројки се сигурни да се биде standout во секоја колекција!Соберат сите нив да се соберат вашиот сопствен X-Men тим поради тежината на светот е во вашите раце!од Jada играчки, на Компанијата, кој создаде нова категорија на изборот фигури, со нивните метали умре фрли линија, доаѓа сите-нова линија на изборот умре-фрлија бројки нарекува Нано Metalfigs!Секој што Нано слика е направен од 100% умре-фрлија метал и стои околу 1. 65" см и тежи околу 30 G или приближно 5 четвртини.Иако тие може да бидат мали, Секој е фино извајани и има премија металик бои за да се постигне висок квалитет изглед и издржливост, Сите во Нано цена.Донесе акција дома со вашите омилени херои и негативци од Марвел Универзумот во Нано големина!Кој автентичен карактер подобие, овие умре-фрлија бројки се сигурни да се биде standout во секоја колекција!Соберат сите нив да се соберат вашиот сопствен X-Men тим поради тежината на светот е во вашите раце!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите