.

.

Монета Колекција Материјали Страници за Собирачи, 12 Листови Монети Носителот Албум Книга Ракави, Собирање на Врзивно Заштитници за Сребрена Долар Бил Четвртини Де

Монета Колекција Материјали Страници за Собирачи, 12 Листови Монети Носителот Албум Книга Ракави, Собирање на

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛНО СТРАНИЦИ ЗА МОНЕТА КОЛЕКЦИЈА КНИГА - монета книга страница носителот на состојба е погоден за повеќето монети, како што се Американскиот Сребрен Орел монети, сребрени монети од злато, предизвик монети, морган долар, НИ quartes, сувенири, dimes, nickels, златник, doubloons и пени.Целокупната квартал колекција книга ракави, големина : 10.9*8.1 инчи, секој слот големина : 1.57*1.41 инчи, монета носители страници за собирачи вклучува 12 монета ракави, албум складирање страници се одржи 360 монети.ТРАНСПАРЕНТЕН РАКАВИ ЗА ПАРИ ВРЗИВНО средство - монета страница заштитници направен од високо-квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал, дебела и цврста со добра шевовите, dustproof, и водоотпорен.High-definition транспарентен книга организатор ракави, јасно може да се види двете страни на за bitcoin во колекторот листови, погодно за прикажување и чување на проблемот, пари носителот на ракавите спречува монета од оксидирачки.УНИКАТЕН ДИЗАЈН ЗА МОНЕТА СЛУЧАЈ - Секој џеб од денар ракавите има размавта и размавта прстен, обезбеди монета безбедно и уредно остане во страници, за да се спречи монета од паѓање.Монети заштитници за 3 прстен врзивно има стандард девет дупка дизајн, погоден за различни големини на врзива, како што се Американскиот стандард три-прстен врзива.РАЗНОВРСНА МОНЕТА ВРЗИВНО СТРАНИЦИ ЗА СОБИРАЊЕ на КНИГИ - печат собирање на материјали страници не само што може да чувате пари за продажба, но, исто така, продавница медали, значки, поштенски марки, се наслика примероци, филм билет, sd картички, за NFC amiibo картички, за одг монети, за да се префрлите игри, картички, конец и безбол картичка.Монета страници прави екранот на собирање лесно и забавно.НАЈДОБАР ПОДАРОК за ИЗБОР - Монета страница дополнителен комплет за удрил притисне денар собирање на книгата е добар избор за подарок монета собирачи и пријатели кои сакаат да се соберат монетите.Екстра валута ракави им овозможува да се соберат повеќе пари. ·Мултифункционален листови за долар бил носител, може да се соберат боја примероци, филм билети, sd картички и други предмети. ·Монета џеб врзивно е најдобар избор за подарок монета колектори, совршено решение за објавување и складирање на странски монети. 12 x Монета/ Валута Страници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите