.

.

ПЕСКАРЕЊЕ ПОЈАС 2 X 72 КЕРАМИЧКИ ЖИТО 120 РОНКИ, 6 ПО ПАКЕТ ДОЛГ ЖИВОТ АБРАЗИВНИ ПОЈАС ЗА НОЖ ОДЛУКИ & ОПШТИ ИЗМИСЛИЦА

ПЕСКАРЕЊЕ ПОЈАС 2 X 72 КЕРАМИЧКИ ЖИТО 120 РОНКИ, 6 ПО ПАКЕТ ДОЛГ ЖИВОТ АБРАЗИВНИ ПОЈАС ЗА НОЖ ОДЛУКИ & ОПШТИ

мислење на клиентот:

DEN 1343.28
Достапност
Во достапна форма

Премиум Керамички Пескарење појас за високо акции отстранување мелење. 120 Ронки за Долг живот Пескарење.Екстра Мелење помош за зголемување на ладење кога пескарење.Трае 6 X подолго од Алуминиум оксид појаси и 3 X подолго од циркониум појаси.Направен е во САД од страна на Борба против Абразиви.Стил : 120 РОНКИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите