.

.

POCYBER Калеми за Палење Пак Сет од 4 Компатибилен со Audi A3 A4 A5 A6 Allroad Quattro П5 Q7 R8 S4 S5 TT Фолксваген Буба Passat Голф GTI 2.0 L 2.5 Л Турбо, го Заменува# 07K905715F 06E905115F 06E905115A

POCYBER Калеми за Палење Пак Сет од 4 Компатибилен со Audi A3 A4 A5 A6 Allroad Quattro П5 Q7 R8 S4 S5 TT Фолксваген

мислење на клиентот:

DEN 1319.76
Достапност
Во достапна форма

Подобрени перформанси : Надградба 15% повеќе енергија од OE калеми,намалува misfire и го елиминира двоумење, подобрување на перформансите на моторот.Компатибилен Возила : Audi : 06-14 A3, A4, TT/ 08-16 А5, S5/ 02-16 A6/ 12-16 О7/ 09-16 П5/ 07-16 Q7/ 08-15 R8/ 10-16 S4/ 08-16 S5. "Фолксваген" : 06-14 MK5 & MK6 GTI, Зајакот, Голф/ 06-10 Passat/ 09-16 CC, Tiguan.Ве молиме проверете година/направат/модел паѓачкото бар и меѓусебно дел броеви за потврдување на компатибилноста пред да го купите ова Палење Серпентина.ОЕМ се Вклопува & Директен Замена : Заменува дел OE#06 E905115 E, 06 E905115 F, UF529, 06 E905115 A, 06 E905115 C, 5 C1688, UF-529, 07 K905715 F, 06 H90516 E,109 D6 E,06 E905115 C ги Исполнува или го надминува ОЕМ спецификација.Премиум Квалитет : Изграден со врвот одделение материјали и компоненти - напредно чипсет, надградба на високо проводници бакарна жица & висок Ди-електрични Перформанси епоксидна, да обезбеди POCYBER палење серпентина исклучителни перформанси и висока издржливост.Она што Ќе Добиете : калеми за Палење x 4 Компјутери, 18 Месеци Услуга Картичка, 24hours онлајн услуга.Answer : ___________________________ Note : Ова НЕ е вистински Бош или Ауди дел, тоа е директна замена за вашиот Ауди возила произведени од страна POCYBER, се вклопуваат и да работат како фабриката дел, Те Спаси Долари.Подобрување на перформансите на моторот, подобрување на потрошувачката на гориво.Одржување на потребните палење напон, се елиминира misfire.Тестирани во реалниот живот ситуации, издржливи, како тие доаѓаат.Одговара OE-технолошка опрема со леснотија.Директна замена во возило.Повеќето калеми дојде пред-подмачкан. 2004-2013 A3 2.0 I4 Л. 2009-2013 A3 Quattro 2.0 I4 Л. 2006-2015 A4 2.0 I4 Л. 2006-2015 A4 Quattro 2.0 I4 Л. 2010-2014 А5 2.0 I4 Л. 2010-2015 А5 Quattro 2.0 I4 Л. 2012-2015 A6 2.0 I4 Л. 2013-2015 A6 Quattro 2.0 I4 Л. 2013-2015 Allroad 2.0 I4 Л. 2015 Q3 Quattro 2.0 I4 Л план за 2011-2015 П5 2.0 I4 Л. 2013-2014 П5 V6 3.0 Л 2009 П5 3.2 V6 Л. 2007-2008 RS4 4.2 V8 Л. 2013-2015 RS5 4.2 V8 Л. 2008-2009 TT 2.0 I4 Л. 2009-2015 TT Quattro 2.0 I4 Л. 2012-2013 TT Quattro I5 2.5 Л. 2007-2014 Буба I5 2.5 Л. 2009-2015 CC 2.0 I4 Л. 2007-2015 Eos 2.0 I4 Л. 2012-2013 Golf 2.0 I4 Л. 2010-2014 Голф I5 2.5 Л. 2006-2014 GTI 2.0 I4 Л 2006-2010 Passat 2.0 I4 Л 2009 Година 2016 Година Tiguan 2.0 I4 Л. 2006-2009 Зајакот l5 2.5 Л. 2007-2013 Lamborghini Gallardo V10 5.0 L&5.2 Л. 2007-2010 Седиште Леон 2.0 I4 Л 2005-2006 Seat Altea 2.0 I4 Л 2006-2010 Jetta 2.0 I4 Л. 2012-2013 Jetta 2.0 I4 Л. 2005-2014 Jetta I5 2.5 Л Возило misfire.Сиромашните забрзување, вишокот на jitter или загуба на енергија.Зголемена потрошувачка на гориво.POCYBER е Премиум Авто Делови Добавувачи, Посветена да обезбеди врвен квалитет автомобилски резервни делови за нашите клиенти со прифатлива вредност.Нашите калеми за палење се направени за да биде лесно да се инсталира со квалитет бакар.Секој серпентина е дизајн за одредена апликација, се елиминира misfires и да се обезбеди напон.Ако вашиот Ауди & Фолксваген дури и вашиот Lamborghini Gallardo почна да misfire, неактивен erratically, или двоумете се под забрзување лоша серпентина пак може да биде да се blame.By обезбедување на соодветна искра на искра plug сите овие работи проблеми може да бидат решени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите