.

.

Ebros Денот на Мртвите Скелет Свадба Бенд Mariachi Виолина Играч Статуа 5.25 Високи Традиционалниот Фолклор Мексиканската Музичар Виолинист Скулптурата

Ebros Денот на Мртвите Скелет Свадба Бенд Mariachi Виолина Играч Статуа 5.25 Високи Традиционалниот Фолклор

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Оваа ДОД Скелет Mariachi Виолинист figurine мерки 5.25" високи, 3.75" долг и 3.25" длабока околу.Оваа ДОД Скелет Mariachi Виолинист figurine е направен од дизајнерот композитни смола, рачно насликани и полиран.Тон на боја може да се разликуваат.Прослават татко на мртвите прилика со овој кул mariachi музичар figurine/играчка.Оваа Mariachi Скелет е целосно облечен за таа прилика во својата традиција црна облека и sombrero шапка.Тој стои на браун тули-како кат кој се грапав на краевите така што ќе може да му се стави и други музичари во истата серија рамо до рамо беспрекорно да креирате Музички Фолклор Бенд!.Оваа ДОД Скелет Mariachi Виолинист figurine мерки 5.25" високи, 3.75" долг и 3.25" длабока околу.Оваа ДОД Скелет Mariachi Виолинист figurine е направен од дизајнерот композитни смола, рачно насликани и полиран.Тон на боја може да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите