.

.

Ноќта на вештерките Кујна Декоративни машина за миење Садови Покрие Магнет Налепница,Смешно Машина за Перење Фрижидер Панел Decal Налепница Дома Декоративни Магне?

Ноќта на вештерките Кујна Декоративни машина за миење Садови Покрие Магнет Налепница,Смешно Машина за Перење

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

【Дизајн】машина за миење Садови декоративни опфаќа affixes веднаш до предниот дел на вашата машина за миење садови давајќи сопствен декоратор изглед.Донесе прекрасна боја и уникатен изглед во вашата кујна. 【Материјал】Нашата машина за миење садови налепници се направени на самолепливи ПВЦ и PET) филм,со висок сјај горниот слој за заштита од Топлина,Бледнеат,Гребнатини,Вода,Солзи и Меур Отпорни.Направи вашата Кујна Ажурира и Обновува. 【Големина】Нашата машина за миење садови вратата покрие decals лист големина : 23"W x 26"H. Лесно trimmable да се вклопи во вашиот dishwashers или било миење. 【Функција】Печатени на машина за миење садови покрие кријат гребнатини,вдлабнатини или други грозен марки на вашата машина за миење садови.Без груби,веднаш,без напор и affordably,водоотпорен,нерви слободно да се инсталира. 【ЕКО】ПРИЈАТЕЛСКИ декоративни панел decal,Оваа налепница се покрива едноставно се држи до предниот панел на вашата машина за миење садови.Тој ќе Одговара за внатрешни работи користите било која од други мазна површина.Можете да го користите на вашата машина за миење садови, како и за фрижидер,машина за перење,фен и многу други апарати!.Боја : Тиква Мачка машина за миење Садови Налепница | Големина : 23 W x 26 H инчи(Магнетни).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите