.

.

Stalwart - 75-WRTK16 16 Парче Види Комплет за Поправка - DIY Алатка Сет за Поправка на Часовници Вклучува Screwdrivers, Пролет Бар Смена, Пинцети, Линк Смена и Повеќе Црна, Сребрена

Stalwart - 75-WRTK16 16 Парче Види Комплет за Поправка - DIY Алатка Сет за Поправка на Часовници Вклучува Screwdrivers,

мислење на клиентот:

DEN 197.04
Достапност
Во достапна форма

ЦЕЛОСНА ПОПРАВКА ПОЛНЕЊЕ– Овој квалитет на 16-парче сет за поправка има се што ви треба за заеднички поправки како watchband корекција, менување види батерии, дихтунзи, отворање види грбот и многу повеќе.DO IT YOURSELF - На Stalwart Види Комплет за Поправка има универзална алатки кои го прават тоа лесно да го поправи вашиот види право дома.Има алатки за DIY поправки исто така може да помогне да заштедите на скапи патувањето да се види поправка продавница.СИГУРЕН– Stalwart нуди квалитет можете да им верувате.Дали ќе се користи на клешти, пинцети, screwdrivers, линк смена алатка или пролет бар алатка може да бидат сигурни дека ќе имаат алатки за да одам на работа со леснотија и крајна прецизност.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Овој сет го прави идеален подарок за било види љубовник или колектор за роденден, Денот на Таткото, Божиќ и многу повеќе.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ– Комплет Вклучува : Пролет Бар Смена, Долго Носот Клешти, Мини Шрафцигер, 3 Pin Удари, 3 Носителот Блок, Филипс Шрафцигер, Случај Клуч, Види Чекан, парична Казна Точка Пинцети, 3 Flathead Screwdrivers, Pin Смена, Случај Нож.Големина : 16 Парче Види Комплет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите