.

.

Колумбија Жените Њутн Риџ Плус Пешачење Подигање

Колумбија Жените Њутн Риџ Плус Пешачење Подигање

мислење на клиентот:

DEN 1751.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Платформа мерки околу 1.0 инчи инчи инчи.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Колумбија Жените Њутн Риџ Плус Водоотпорен Пешачење Подигање карактеристики нашите лесни, трајни midsole за долготрајна удобност, чувствувате тапацир, и висока енергија се врати како и напреден влечење гумен ѓон за лизга-слободно движење на груб терен.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Предавничка дена излезе на патеката се чувствуваат удобно и грижете се-бесплатно со оваа говорница е водоотпорен полно зрно кожа и решетката bootie изградба и своите трајни мрежа јазик за breathability.ПРИЛАГОДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Њутн Риџ Плус Водоотпорен Пешачење Говорница располага со чипка-до затворање за прилагодливи, сигурно одговара.ЖЕНСКИОТ СТИЛ : Ова се жените е водоотпорен пешачење подигање испорачува стил и издржливост со своите спротивставени комбинации на бои и мека мрежа надворешноста.OMNI-ЗАФАТ : Овој мулти-терен влечење систем на натпревари специјално формулиран соединенија и гази одредени средини.Dual-зона зима упатуваа моделот обезбедува солидна основа на површини како мраз и снег.Со пешачење подигање дизајниран со експерт за изработка на женски пешачење, ентузијаст, Колумбија Њутн Риџ Плус Водоотпорен пешачење говорница е крајната придружник за ригорозни ден на патеката.Висок квалитет на материјалите се прво и основно на Колумбија е листа на барања при дизајнирање и креирање на женски обувки.Овие чизми се комбинираат издржливост и удобност беспрекорно додека останатите лесни и стилски.Колумбија е потпис технологија е она што ги поставува нас одвоено, обезбедување на висок квалитет на заштита и превенција.Оваа пешачење говорница располага со водоотпорен мрежа и кожа ентериер за да се заштитат од патека за планински масив.Напредни влечење outsole работи напорно за да одиш контрола во секоја средина за да се спречи лизгање.И на крај, потпис лесни midsole обезбедува долготрајна удобност и супериорен тапацир за влијание на апсорпција и висока енергија да се вратат.Колумбија нуди нашата Њутн Риџ Плус Водоотпорен го Подигнете во повеќе бои и големини.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, ве молиме да ги користат нашите големината на табелата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите