.

.

Жените Девојки Симпатична Панда Животинско Зимски Капи 3 во 1 Топло Кадифен Качулка Капа Шепа Ракавици Mitten Шамија Сет

Жените Девојки Симпатична Панда Животинско Зимски Капи 3 во 1 Топло Кадифен Качулка Капа Шепа Ракавици Mitten

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Жените Девојки Симпатична Панда Животинско Зимски Капи 3 во 1 Топло Мека Кадифен Качулка Капа Шепа Ракавици Mitten Шамија Поставите ладното време Earmuff Headbands Празник Костим Божиќ Подарок за Возрасни Деца.МАТЕРИЈАЛ : Ултра-меки кожен кадифен направени, така да се чувствуваме удобно и топло. 3-во-1 Симпатична цртан филм панда животинско дизајн изолирани зима hoody капи густа атмосфера earwarmer шамија поставите спроведен со mitten шепи, изгледа око-фаќање и помогне на анти ладно совршено.Една големина одговара на повеќето жени&тинејџерите девојки дете деца над 6 години.Капа поставите вкупна должина 95cm/37.4", Капа ширина 20cm/7.8", Генерално sugested за глава circumferene 56-58cm/22"-22.8".Со два шепа mitten ракавици џебови за затоплување раце, чување видиме, копчиња, пари, итн.Разноврсна 3-во-1 функција за затоплување главата, увото, вратот, рацете во исто кога ќе се носи оваа точка, сите натпревар вашата облека.Совршен додаток за да се задржи топло сите зимски долго.Идеален за секојдневен носат, костим партија, празник прослави, семејни собирање или како прекрасен Божиќ/Нова Година/Роденденски подарок за себе, семејството и мили мои пријатели.Зеленило-продавница Жени, Девојки Симпатична Панда Животинско Зимски Капи 3 во 1 Топло Мека Кадифен Качулка Капа и Ракавици Mitten Шамија Поставите ладното време Earmuff Headbands Костим Празник Божиќ Подарок за Возрасни Тинејџерите Kids Ultra услужни и топло Кадифен руно материјал кој е удобен за носење сите начин.3-во-1 мултифункционален зимски капи шепа mitten ракавици шамија во собата може да се заштити главата, ушите, образот, вратот и рацете од студот.Една големина одговара на повеќето жени&тинејџерите девојки дете деца над 6 години.Капа поставите вкупна должина 95cm/37.4", шепа ракавици ширина 15cm/6".Со два шепа mitten ракавици џебови за затоплување раце, складирање на лесен и компактен мали нешта, како што се мобилен телефон, копчиња, пари, итн.Совршен мултифункционален додаток за да се задржи топло сите зимски long Ideal за секојдневен носат, костим партија, празник прослави, семејни собирање или како прекрасен Божиќ/Нова Година/Роденденски подарок за себе, семејството и мили мои пријатели.Пакетот Вклучува : 1 x Мулти-функција на Животните Шапка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите