.

.

HealSmart 18 Инчен Пиедесталот Стои Фан 3 Прилагодливи Брзина за Затворен, Спална соба, Дневна Соба, Home Office & Колеџ Dorm Употреба, 18 Инчи, Црна

HealSmart 18 Инчен Пиедесталот Стои Фан 3 Прилагодливи Брзина за Затворен, Спална соба, Дневна Соба, Home Office

мислење на клиентот:

DEN 1319.76
Достапност
Во достапна форма

3 Прилагодливи Брзина : Различни брзини се направи нашите пиедестал фан идеален за различни места.Постојат ниска, средна и висока брзина на ветрот за вас да се избере според различни ситуации и температура.Различни правец на брзини направи нашата пиедестал фан идеален за многу места како канцеларија, дома и така натаму.Прилагодливи Агол : на протокот На воздух може да се прилагоди нагоре или надолу со едноставно движење на стража нагоре или надолу за да се направи навалите adjustment.By туркаат надолу осцилација knob фан ќе осцилираат.Стабилно и Ниско ниво на Бучава : Нашата нова технологија, го намалува нивото на бучава од 40% што ја прави една од quietest фан на пазарот.d B Нивоа на Звуци – Помалку од 70db.Прилагодлива Висина : висината на оваа Пиедестал Фан може да се целосно прилагодливи од 40" 50" за да одговараат на вашите потреби.Покрај тоа, тешки фан база може да се обезбеди висока стабилност за време на работата и за спречување на опасни ситуации предизвикани од ѓубрето над.Супериорен Квалитет со Грижи Слободен - услуги на Клиентите е нашиот задоволство и ние ќе се грижи за сите прашања со нашите производи .Се чувствуваат слободни да ни e-mail секое време за било каква загриженост.Овој 18" Прилагодливи 3 Брзина Пиедесталот Стои Фан е идеален за Затворен, Спална соба, Дневна Соба, Home Office & Колеџ ученичкиот дом и други области кои може да ви треба преносно стојат фан.Висината на оваа Пиедестал Фан може да се целосно прилагодливи од 40" 50" за да одговараат на вашите потреби Различни брзини се направи нашите пиедестал фан идеален за различни места.Постојат ниска, средна и висока брзина на ветрот за вас да се избере според различни ситуации и температура.Различни правец на брзини направи нашата пиедестал фан идеален за многу места како канцеларија, дома и така натаму.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите