.

.

Carhartt Мажите Midweight Маскирани Zip-Пред Sweatshirt

Carhartt Мажите Midweight Маскирани Zip-Пред Sweatshirt

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Carhartt Компанија Опрема За Собирање. 50% Памук, 50% Полиестер. *10.5-унца, 50% памук/50% полиестер платно, midweight. *целосна должина месинг пред патент.Машина за миење ладно - како бои.Оригиналниот одговара.Понекогаш Мајката Природа не може да се направи копија на нејзиниот ум.Оваа sweatshirt функционира совршено како слој или од себе - што ќе ви овозможи да се прилагодат со времето. 10.5-унца, 50% памук/50% полиестер Оригинални Вклопуваат во Прилог аспиратор со нерешено-кабелот затворање на Предната страна потоплите џебови Rib-сплетам ракави и корселе чувајте ги на ладно надвор и се печат во топлина Јаглен Хедер е 55% памук/45% полиестер Хедер Сива е 70% памук/30% полиестер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите