.

.

GUSLESON Mens Солидна Боја Две Слој Пред-врзани Лак Вратоврска и Џеб Плоштадот Cufflink Сет со Подарок Кутија

GUSLESON Mens Солидна Боја Две Слој Пред-врзани Лак Вратоврска и Џеб Плоштадот Cufflink Сет со Подарок Кутија

мислење на клиентот:

DEN 477.60
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет.Висок квалитет и мека текстура, тоа е удобен за носење и да се допре.Прилагодливи пред-врзани bowtie големина прибл. 4.92 инчи долго(12.5 cm долги);2.56 инчи ширина (6.5 см ширина);Handkerchife големина е 9.84*9.84 инчи (25*25cm). ( Поради рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка на физички.Како различни екрани екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.).Вклучувајќи : 1 лак вратоврска + 1 Џеб Плоштадот + 2 Cufflinks + 1 Подарок Кутија.На лак вратоврска е удобен за носење и да допир, сјајна вратоврска со рака доработка, им овозможи на човекот да го покаже својот стил и да ги покажат само-личност.ВРАЌАЊЕ на : Ќе може да аплицираат за враќање кога не сте задоволни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бренд : GUSLESON.Материјал : Рачно Изработени Свила.Bowtie големина : 4.92x2.56 инчи (12.5x6.5 cm).Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи(25cm x 25cm).Објектот тежина : 0.16 lb(70g).Пакетот вклучува : вратоврска,handkerchief,cufflinks.Ние ќе се фокусираме на врски за многу години.Во нашата продавница, ние имаме многу други стилови (свила врски,лак врски,handkerchiefs,вратоврска групи,итн.) за продаде кои се обврзани да ги задоволуваат вашите потреби, можете да кликнете нашиот бренд име GUSLESON да се избере.Нашите производи се познати по нивната удобност, издржливост и дизајн.нашите производи се високо чест на мнозинството на корисници.Освен тоа, тие, исто така, ќе биде добра подароци или одлични додатоци за вашата гардероба.Бренд : GUSLESONMaterial : Рачно Изработени Silk Bowtie големина : 4.92x2.56 инчи (12.5x6.5 cm) Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи(25cm x 25cm)Точка тежина : 0.16 lb(70g)Пакет вклучуваат : вратоврска,handkerchief,cufflinks.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите