.

.

Губење на косата Третман на Раст на Косата, за Нега на Коса Алатка за Губење на Косата Третман, Раст на Косата Масло Течност за Дома

Губење на косата Третман на Раст на Косата, за Нега на Коса Алатка за Губење на Косата Третман, Раст на Косата

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Природни стариот ѓумбир и женшен суштината подобрување на вашиот скалп, раст на косата во 2-3 пати како нормална брзина.Негување на скалпот и нудат исхрана, направи косата расте побрзо.Биланс на маснотии екскреција, се даде на косата добра нега.Храни коренот на косата и коренот, направи вашата коса, густа и сјајна.Природните билни екстракти, без штета на главата и без губење на косата.Сте се пречи од страна на губење на косата?Не тагувај, обидете се на нашиот Раст на Косата Суштината.Содржи природни стариот ѓумбир и женшен суштината дека може да се подобри на вашиот скалп, раст на косата во 2-3 пати како нормална брзина.Храни коренот на косата и коренот, направи вашата коса, густа и сјајна.Уште повеќе, природни билни екстракти никаква штета на главата и без губење на косата, ќе биде обезбедена за употреба.Карактеристики : Природни билни екстракти, без штета на главата и без губење на косата.Природни стариот ѓумбир и женшен суштината подобрување на вашиот скалп, раст на косата во 2-3 пати како нормална брзина.Храни коренот на косата и коренот, направи вашата коса, густа и сјајна.Негување на скалпот и нудат исхрана, направи косата расте побрзо.Биланс на маснотии екскреција, се даде на косата добра нега.Спецификација : Предмет Тип : Природниот Раст на Косата Суштината Главните Состојки : Стариот ѓумбир кралот, женшен, рока дел, polygonum multiflorum, грозје oil Color : Како Слики Show Net Тежина : 20m LWeight : Прибл. 31g How На употреба : се Применува износот на шампонот на дланката и додадете 5-8 капки за раст на косата суштината и се меша нив, потоа се мие косата, како пред, масажа со прст пулпа за 3-5 минути, а потоа се измијат со чиста вода.Пакет Листа : 1 x Раст на Косата Суштината Sprayer answer : ___________________________ Note : има ефекти во мазнење и поправка на косата, но не може да го замени косата балсам.

Клучни карактеристики

Item Type:
Natural Hair Growth Essence 
Main Ingredients:
Old ginger king, ginseng, roca section, polygonum multiflorum, grape oil
Color:
As Pictures Show
Net Weight:
20mL
Weight:
Approx. 31g
How To use:
Apply amount of shampoo on the palm and add 5-8 drops hair growth essence and mix them, then wash hair as you before, massage with finger pulp for 3-5 minutes, then wash away with clean water. :
Package List:
1 x Hair Growth Essence Sprayer  :
It has the effects in smoothing and repairing hair but can't replace hair conditioner. :

Им се допаѓа и на купувачите