.

.

Вагнер QuickStop Z462R Тапан Кочница Чевли Сет

Вагнер QuickStop Z462R Тапан Кочница Чевли Сет

мислење на клиентот:

DEN 681.84
Достапност
Во достапна форма

ОПТИМАЛНО СОПИРАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ OE-одговараше триење материјал за оптимално сопирачката.МАКСИМИЗИРА ТРИЕЊЕ-ДА-ТАПАН КОНТАКТ Прецизност земјата материјал зголемува триењето-да-тапан контакт.НАТПРЕВАРИ OE ДИЗАЈН Прилог држела и копчиња вклучени за да одговара на OE (на специфични апликации).СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни плочките со имиња.ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ Прилог држела и копчиња за да одговара OE се вклучени во одберете applications.Азбест-слободни материјали.Вагнер кочница чевли се користат OE-одговараше триење материјали за оптимално сопирачката и прецизност-земјата материјали да се зголеми триење-да-тапан контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите