.

.

Заклучување Дигитални Монета Банкарски Заштеди Jar - Пени Nickles Dimes Квартал Половина Долар Промена Контра | Заоблачено Тегла со LCD Дисплеј

Заклучување Дигитални Монета Банкарски Заштеди Jar - Пени Nickles Dimes Квартал Половина Долар Промена Контра

мислење на клиентот:

DEN 573.60
Достапност
Во достапна форма

????Наставниците Избор Монета Банка е голем сите-во-едно монета контра и уред за складирање кој ги прифаќа сите НАС монети, вклучувајќи : Пени, Nickels, Dimes, Квартали, Половина Долари и Долар Монети.Продавници помеѓу 750-1000 монети во вкупно во зависност од комбинацијата.Големина : 7.90 x 4.50 x 4.5. Прифаќа 2 AAA батерии. ????Здрав и Светлина : Направен од силна ABS пластика што е подобро од стакло или керамички свинче банки коишто се тешки и имаат тенденција да се скрши. ????Одлична за Сите Возрасти!Нашата паричка броење пари тегла е совршен за деца!Тоа ги учи вредноста на секоја паричка, основни математички принципи, и одговорен за заштеда.Исто така одлична за возрасни лица; употреба во вашиот дом за да ги зачувувате лабава промени и да ги пратите на вашиот пресметани заштеди. ????Монета Пребројување на гласовите и Обезбеди дел за Складирање : Вклучени заклучување ви овозможува да ги обезбедите своите заштеди.Дигитален LCD Дисплеј автоматски води евиденција на штедењето, Лесно Twist-Off Капак за монета retrieval - кога монети се отстранат или ако сакате да се лизга во законот, не е едноставна +/- функција да го пријават износот отстранети и задржи точни резултати од вашите заштеди!. ????Нашата Гаранција : Наставниците Избор го прави различни од голема наставата производи, вклучувајќи настава часовници, игра пари, и монета за складирање за деца.Ние стоиме зад сите наши производи и се надеваме дека ќе контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Ние, исто така, нудат 100% пари гаранција за враќање, ако имате било какви прашања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите