.

.

Carhartt mens Лабава Одговара Изми Патка Изолирани Лигавче Вкупно

Carhartt mens Лабава Одговара Изми Патка Изолирани Лигавче Вкупно

мислење на клиентот:

DEN 2639.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Повлекување на затворање.Машина за миење студено нежни циклус, не кајгана, Собори сува ниска, не железо, не сува чиста,. 12-унца, 100% памук ringspun изми патка.Прилагодливи пред-elasticsuspenders со webbing лизгачот на ремени.Се водат страна панели, за попрецизно да се справат со Cordura засилен удар панели. 3 M Thinsulateinsulation низ нозе, со глуждот на коленото нога патентите.Тројна stitched главниот шевовите.Еден од Carhartt е најдобро продаван bibs добива да се ажурираат, врз основа на потрошувачки повратни информации за Овие луѓе е комбинезони се направени од тешка категорија памук патка и наредени со лесни 3 M Thinsulate изолација за топлина Трајни двојно-пред дизајн accommodates коленото влошки 12-унца 100% ringspun памук патка 80g 3 M Thinsulate featherless изолација преку нозе за топлина, без губење на Carhartt-силна тројна stitched главниот шевовите Прилагодливи еластична подвезици со webbing лизгачот за удобност и персоналните одговара Страна копче затворање со рашири панел за попрецизно одговара Патент летаат Мулти-оддел лигавче џеб со zip затворање за електроника Ажурирани двојно подолго пред да се покрие целата коленото Отвори за додавање на коленото влошки и чистење остатоци од Два пред помеѓу џебови Засилен задниот џеб Глуждот на коленото нога zips за лесно и исклучување Cordura -засилен удар панели околу ракави додадете издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите