.

.

Bonier Нови Digitizer Екран на Допир за Замена за Nintendo Switch 2017

Bonier Нови Digitizer Екран на Допир за Замена за Nintendo Switch 2017

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

✅Сосема Нов Замена Digitizer Екран на Допир за Nintendo Switch 2017. ✅Нови оригинални екран на допир за замена за Nintendo Switch конзола, ја заменува вашата скршени или дефект екран, донесе вашиот Nintendo Префрлете се назад на живот. ✅1xtouch екран,1x"Y" Tri-крило Шрафцигер,1x"+" Крстот Шрафцигер,2xadhesive. ✅LCD екран не е вклучена.Работењето процес треба да се биде внимателен.Ако е потребно,ве молиме да се види видео. ✅Сите производи имаат положено за строго КК двојно проверени и 100% во добра состојба пред пратката.Бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област.Компатибилен со Nintendo Прекинувач, answer : ___________________________ NOTE : Ова е екран на допир ,LCD не се вклучуваат.Сите производи имаат положено за строго КК двојно проверени и 100% во добра состојба пред пратката.Бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област.Сосема нов.Пакет содржи : 1x Екран на допир за Nintendo Switch 1x "Y" Tri-крило Шрафцигер 1x "+" Крстот Шрафцигер 1x Лепила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите